Targi producentów solariów 2005

KOLONIA 2005 UROCZYSTE OBCHODY 30-LECIA BRANŻY SOLARYJNEJ

Międzynarodowe Targi Producentów Systemów i Urządzeń Solaryjnych.

W ostatnich dniach 27-29 października 2005 r. nasza firma była Gościem na Międzynarodowych Targach Producentów Systemów i Urządzeń Solaryjnych w Koln (Kolonia). Impreza ta była już 6 wystawa branży solaryjnej organizowaną przez niemieckie zrzeszenie SLS Bundesverband Sonenlicht Systeme.

Na targach zaprezentowało się ponad 170 firm z 18 krajów w tym z Polski, przeważały wystawy producentów niemieckich i holenderskich lecz swoje produkty zaprezentowały tez firmy z Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji oraz Hiszpanii.

Wszyscy producenci zaprezentowali się z ogromną starannością i pomysłowością. Wystrój poszczególnych stanowisk satysfakcjonował nie tylko oko lecz przenosił w inny „słoneczny” świat. Dodatkowa atrakcją targów była możliwość zwiedzenia Muzeum Solariów, w tym także zobaczenia pierwszych modeli urządzeń opalających.

Bo właśnie nasza branża solaryjna obchodzi 30-lecie dokładnie 20.10.1975 roku Friedrich Wolff wymyślił i opatentował pierwsze urządzenie solaryjne. I w trakcie targów były zorganizowane wielkie megaparty by uczcić tą wspaniałą rocznicę.

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się oczywiście wszystkie nowości . W centrum uwagi znalazły się futurystyczne urządzenia opalające, zarówno w formie tradycyjnych zamkniętych tuneli jak również o budowie otwartej, które umożliwiają zażywanie kapeli słonecznych osobom cierpiącym na klaustrofobię.

Obok urządzeń opalających wielkim zainteresowaniem zwiedzających cieszyły wszelkie nowinki techniczne dotyczące zarówno branży solaryjnej jak i kosmetycznej. Szeroki wachlarz firm i oferowanych przez nie produktów pozawalał na dokonanie satysfakcjonujących wyborów.

Nasz udział w targach zaowocował nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych z potentatami tej branży na terenie krajów Unii Europejskiej.

Była to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowinkami. Mamy nadzieję ,że nowo zdobyta wiedza zaowocuje maksymalizacją satysfakcji Naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *